Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

Gorączka złota jakiej jeszcze nie było!

Data publikacji: 3 października 2018 Data aktualizacji: 3 października 2018 RSS
Premiera nowej serii 25 października na Discovery Channel.

Bezwzględny wyścig po złoto rozpoczyna się na nowo! Nowe wyzwania, nowy bohater, nowy układ sił, ale wciąż ta sama „gorączka złota”, która rozgrzeje do czerwoności nawet widzów o najmocniejszych nerwach. Czy Parker Schnabel i Tony Beets powinni obawiać się konkurencji? Czy fakt, że dowodzi nią Rick Ness – do niedawna jeden z najlepszych ludzi Schnabela – ma tu znaczenie? Czyj amerykański sen ma szansę się ziścić? Dowiemy się już w październiku na Discovery Channel.

Z dala od cywilizacji, w surowej głuszy Jukonu, grupa ambitnych poszukiwaczy stara się znaleźć złoto. Nowy sezon to nowy początek dla ekip żądnych przygód i… bogactwa! Po tym jak GORĄCZKĘ ZŁOTA opuścił Todd Hoffman, na placu boju nadal pozostają Parker Schnabel – zwany „złotym dzieckiem” i Tony Beets – niekwestionowany „król” Klondike. Obaj stają do wyścigu o to, kto pierwszy wydobędzie 5 tys. uncji złota. Kupują nowe maszyny, inwestują grube miliony. Żaden nie daje za wygraną. Ponadto Parker za wszelką cenę chce raz na zawsze uniezależnić się od Tony’ego i zostać właścicielem działki, na której prowadzi poszukiwania. Ale to nie koniec niespodzianek! Do gry wkracza nowa ekipa poszukiwaczy na czele z Rick’iem Ness’em. To były pracownik z zespołu Parkera, sztygar i jeden z jego najlepszych ludzi. Teraz jak równy z równym staje do wyścigu o złoto. Udaje mu się zebrać czwórkę najwierniejszych przyjaciół, z którymi wyrusza w daleką podróż z Milwaukee do Klondike. Decydują się zostawić dotychczasową pracę, żony i dzieci. Każdy z nich poświęca to, co najcenniejsze, aby spełnić marzenia o wielkiej fortunie.

„W tym roku wszystko jest dla mnie inne. Teraz to ja jestem szefem i będą kierował wydobyciem. Nigdy dotąd nie miałem tak wielkiej odpowiedzialności i nigdy nie zaryzykowałem takiej sumy pieniędzy. Chłopaki liczą na mnie. Nie mogę ich zawieść” – mówi Rick Ness.

Nowy poszukiwacz inwestuje niemal cały swój majątek - 300 tys. dolarów. Wierzy, że na starcie wydobędzie rekordową ilość złota wartą ponad 1,2 miliona dolarów. To więcej niż Parker i Todd zgromadzili w swoim pierwszym sezonie poszukiwania w Jukonie. Czy Rick Ness sprawdzi się jako szef? Czy jego ekipa sprosta wzywaniom, a szczęście będzie im sprzyjać?

Z kolei Parker Schnabel i Tony Beets udowodnili już na co ich stać. Dla pierwszego z nich ostatni rok poszukiwania cennego kruszcu to prawdziwe pasmo sukcesów. Ekipie Schnabela udało się w sumie wydobyć 6 tys. uncji złota o wartości ponad 7 milionów dolarów!

„Mimo, że z mojej ekipy odszedł Rick Ness, pozostawiając w zespole dużą lukę, której nie będzie łatwo wypełnić – to i tak czuję, że przede mną najlepszy sezon. Zainwestowałem w dwie nowe spycharki. Wierzę, że w tym roku i z tymi ludźmi uda nam się wydobyć o połowę więcej złota niż rok temu” – mówi Parker Schnabel.

Tony Beets nie pozostaje dłużny i zapowiada: „W tym sezonie zamierzam iść na całość. Podwoję liczbę pogłębiarek, podwoję liczbę łodzi i wydobędę dwa razy więcej złota niż rok temu. I wiecie co? Ten rok będzie należał do mnie!”.

Każdy z poszukiwaczy mocno wierzy w swoje powodzenie i zwycięstwo. Stawka rośnie. Apetyty są rozbudzone, a wielkie inwestycje poczynione. Do czego to doprowadzi? Jedno jest pewne w tym sezonie w Klondike będzie bardzo gorąco, bo pogoń za „złotymi marzeniami” wchodzi w zupełnie nowy etap! Premierowe odcinki GORĄCZKI ZŁOTA już od 25 października, w każdy czwartek o godz. 21:00 tylko na Discovery Channel.

Premiera: czwartek, 25 października o godz. 21:00 na Discovery Channel

Materiały prasowe, zdjęcia: https://discovery.box.com/s/xd98q4ezcz0nk7q6g2d8pcuoismuvxhm

Kontakt
Beata Bartosiewicz
Wyślij wiadomość

Pozostałe informacje

Zmiana w ramówce TVN Style

17.10.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

„Zakochani po uszy” – nowa produkcja własna TVN7 i player.pl

17.10.2018  |
TVN7 we współpracy z platformą player.pl rozpoczęły prace nad nowym serialem obyczajowym „Zakochani po uszy”. Produkcja – oparta na autorskim pomyśle stacji – trafi na antenę na początku 2019 roku. więcej

Obłędna sobota w telewizji TLC - programy, które przełamują wszelkie tabu

15.10.2018  |
Zaskakuje, wprawia w osłupienie, zapiera dech – jednym słowem – doprowadza do obłędu. Takiej soboty w telewizji TLC jeszcze nie było! „One wolą młodszych”, „Poród inny niż wszystkie”, „Chirurg – rzeźnik” czy „Testerzy leków” - to tylko niektóre z propozycji, które będzie można oglądać w ostatnią sobotę października. Myślisz, że nic już nie jest w stanie Cię zadziwić? Włącz telewizję TLC już 27 października. więcej
12345 ...519 Następne
Przejdź do:/519