Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

„Eks-tra zmiana” – nowy program Agaty Młynarskiej w TVN Style!

Data publikacji: 18 września 2018 Data aktualizacji: 18 września 2018 RSS
Ambasadorka TVN Style - Agata Młynarska pomoże bohaterom swojego programu stanąć na nogi po rozwodzie. W „Eks–tra zmianie” nie zabraknie wzruszających rozmów i konkretnych porad. Prowadząca wraz z ekspertami podpowiedzą rozwódkom i rozwodnikom, jak zrobić porządki w uczuciach i starych nawykach. Odświeżą też ich garderobę i mieszkania. Wszystko po to, żeby nareszcie poczuli się dobrze, zaczęli myśleć pozytywnie o przyszłości i budować swoje życie na nowo.

PREMIERA: 1 PAŹDZIERNIKA, PONIEDZIAŁEK, GODZINA 22.25

Wiele osób uważa, że zmiany są dobre. Agata Młynarska udowodni widzom, że nawet rozwód, który jest uznawany za jedno z najbardziej stresujących i nieprzyjemnych wydarzeń w życiu, można wykorzystać do zmiany na lepsze. W każdym odcinku prowadząca wysłucha historii jednej osoby, która nie może pozbierać się po rozpadzie swojego małżeństwa. Bohaterka programu trafi w ręce sztabu specjalistów, którzy dadzą jej wsparcie i zapewnią fachową pomoc. W pierwszym odcinku Agata spotka się  z Emilią. Kobietą piękną, silną, ale też mocno skrzywdzoną przez los. Uczestniczka „Eks-tra zmiany” przeżyła podwójne rozstanie z mężem. Po raz pierwszy partner porzucił ją, kiedy była w ciąży z ich jedynym synem. Drugi raz rozstali się w trakcie ciężkiej choroby Emilii. W takiej sytuacji trudno nie zadawać sobie bez przerwy pytania: „dlaczego właśnie  mnie to spotkało?” Rozwód, samotne wychowywanie syna, strach przed nawrotem choroby – to demony Emilii, z którymi musiała zmierzyć się Agata Młynarska i jej specjaliści.

Na pierwszy ogień poszło mieszkanie. Agata poprosiła o pomoc znanego architekta z zaprzyjaźnionego kanału HGTV Home & Garden – Krzysztofa Mirucia. To właśnie on zrobił wszystko, żeby Emilia w swoim domu nareszcie poczuła się swobodnie i komfortowo. Później do pracy zabrali się specjaliści od ciała i ducha. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania wszystkich, ale przede wszystkim samej bohaterki. Zobaczyć uśmiech na jej twarzy – bezcenne!

Kontakt
Joanna Lichosik-Białoń
Wyślij wiadomość
tel 453 65 17

Oficjalna strona Oficjalna strona
tvnstyle.pl

Pozostałe informacje

Zmiana w ramówce TVN Style

17.10.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

„Zakochani po uszy” – nowa produkcja własna TVN7 i player.pl

17.10.2018  |
TVN7 we współpracy z platformą player.pl rozpoczęły prace nad nowym serialem obyczajowym „Zakochani po uszy”. Produkcja – oparta na autorskim pomyśle stacji – trafi na antenę na początku 2019 roku. więcej

Obłędna sobota w telewizji TLC - programy, które przełamują wszelkie tabu

15.10.2018  |
Zaskakuje, wprawia w osłupienie, zapiera dech – jednym słowem – doprowadza do obłędu. Takiej soboty w telewizji TLC jeszcze nie było! „One wolą młodszych”, „Poród inny niż wszystkie”, „Chirurg – rzeźnik” czy „Testerzy leków” - to tylko niektóre z propozycji, które będzie można oglądać w ostatnią sobotę października. Myślisz, że nic już nie jest w stanie Cię zadziwić? Włącz telewizję TLC już 27 października. więcej
12345 ...519 Następne
Przejdź do:/519