Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

DRUGA SZANSA: NOWY SEZON, NOWA MIŁOŚĆ?

Data publikacji: 23 sierpnia 2017 Data aktualizacji: 6 września 2017 RSS

NOWY SEZON, NOWA MIŁOŚĆ?

Od 11 września widzowie ITVN będą mieli szansę śledzić losy bohaterów czwartego sezonu „Drugiej szansy”. Producenci przyznają, że serial powróci na antenę w zupełnie nowej odsłonie. Co to oznacza dla Moniki Boreckiej i pozostałych postaci? O tym wszystkim oraz innych niespodziankach przygotowanych przez producentów opowiadają aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, Michał Żurawski i Rafał Królikowski. A już dziś zapraszamy Państwa do oglądania ich na ekranach telewizorów w każdy poniedziałek o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Trzeci sezon „Drugiej szansy” zakończył się dla głównej bohaterki dramatycznie. Agentka została postawiona w najtrudniejszej życiowej sytuacji - śmierć ukochanego. Minął rok od tragicznego wydarzenia, które wywróciło do góry nogami całe życie Moniki Boreckiej. W nowych odcinkach kobieta spróbuje stawić czoła rzeczywistości i uporać się z cierpieniem. Sama Małgorzata Kożuchowska przyznaje, że ten sezon znacząco wyróżni się od poprzednich: – To będzie trochę inna „Druga szansa” i trochę inna Monika Borecka. Miejsca, w które mamy zamiar zabrać widzów również będą odmienne. – Już w pierwszym odcinku kobieta trafi do BAZY na warszawskiej Pradze, czyli nowej przestrzeni, gdzie wolontariusze pomagają dzieciom z trudnych rodzin.

Tam główna bohaterka pozna jednego z pracowników - Piotra Marczaka. W jego postać wcieli się nowa twarz serialu - Michał Żurawski: – Spotykamy się podczas organizacji koncertu charytatywnego dla dzieci z trudnych rodzin na Pradze. Ja jestem organizatorem tego wydarzenia, Monika pomaga mi w zdobyciu artystów. Pojawiam się jako postać, która prowadzi świetlicę o nazwie BAZA. Nie chcę za dużo zdradzać, ale mogę powiedzieć, że Piotr jest bardzo barwną osobą. Tajemniczą, ale z odcinka na odcinek widz będzie poznawał kolejne historie z jego życia – mówi aktor.

Z zupełnie innym wątkiem zmierzy się Rafał Królikowski, w serialu dobrze znany jako Jakub Zeit. Jego bohater skonfrontuje się ze swoją przeszłością – światem odmiennym od tego, w którym przebywał w poprzednich sezonach: – Cały czas będzie miał kontakt z mediami i Warszawą, ale znajdzie coś, do czego będzie chciał ciągle wracać. Zostanie rzucony na wieś, gdzie spotka dawną miłość z czasów licealnych, którą zagra Magdalena Różczka. – opowiada Rafał Królikowski. Czy to będzie pozytywne spotkanie, owocne i zakończy się happy endem? Tego aktor nie chciał zdradzać. Zapewnił jednak, że zderzenie tych dwóch światów będzie bardzo zabawne, ale też skłoni do refleksji.

Mimo różnych doświadczeń na planie, każdy z aktorów „Drugiej szansy” gwarantuje, że nowe odcinki będą obfitowały w niespodziewane zwroty akcji, a co za tym idzie również silne emocje. Pojawią się w nich nieznani dotąd bohaterowie, nieoczekiwane wątki i ciekawe historie: – Chcemy ciągle zaskakiwać, żeby każdy odcinek był zabawny i ekscytujący nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla widzów – oznajmia Rafał Królikowski. Jednak czwarty sezon to nie tylko nowe historie i aktorzy. Być może premierowe odcinki przyniosą jeszcze jedną niespodziankę, z którą niechętnie dzielą się rozmówcy, a mianowicie wątki miłosne. Czyżby nowy sezon oznaczał nową miłość? Czy los da Monice i innym postaciom „Drugą szansę” na szczęście? To pytanie z pewnością ciągle zadają sobie fani serialu po zakończeniu trzeciej transzy. Po odpowiedź na nie zapraszamy do ITVN.

 

MATERIAŁY TVN

Źródło: tvn.pl

Pozostałe informacje

Food Network bije kolejne rekordy oglądalności!

19.07.2018  |
16 lipca kanał Food Network odnotował najwyższy dzienny wynik oglądalności w historii stacji, osiągając udział 0,64 % SHR w grupie komercyjnej (16-49). więcej

Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini

19.07.2018  |
Od 23 czerwca do 12 lipca oczy całego świata zwrócone były na jaskinię Tham Luang na północy Tajlandii. To tam, prawie kilometr pod ziemią, trwała niezwykle skomplikowana akcja ratująca życie 12 młodych, tajskich piłkarzy i ich 25-letniego trenera. Przez ponad dwa tygodnie śledziliśmy dramat uwięzionych i heroiczną postawę ratowników. Z zapartym tchem oglądaliśmy mobilizację służb z całego świata. Ich odwaga, zaangażowanie i chęć pomocy to dowód potęgi ludzkiej solidarności. Zobacz niezwykły film dokumentalny „Tajlandia – akcja ratunkowa w jaskini” szczegółowo odkrywający kulisy tej brawurowej i jednocześnie jednej z najtrudniejszych operacji ratunkowych na świecie. Premiera już w sobotę, 21 lipca o godz. 11:00 na Discovery Channel. więcej

Top of the Top Sopot Festival 2018

19.07.2018  |
W dniach 14-16 sierpnia, w ramach kolejnej edycji Top of the Top Sopot Festival, na scenie Opery Leśnej wystąpi ponad 60 wykonawców, w tym 14 zagranicznych gwiazd. Gośćmi specjalnymi będą m.in. Anastacia, James Arthur, Aloe Blacc i Welshly Arms. Wszystkie koncerty będzie można zobaczyć na antenie stacji TVN. więcej
12345 ...499 Następne
Przejdź do:/499