Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

„Cicciolina: matka chrzestna skandalu” w TVN 7!

Data publikacji: 27 kwietnia 2018 Data aktualizacji: 27 kwietnia 2018 RSS
TVN 7 pokaże dokument o barwnym życiu Ilony Staller - powszechnie znanej jako Cicciolina. Miss Węgier, piosenkarka, dziennikarka radiowa, aktywistka polityczna, pierwsza kobieta, która pokazała biust we włoskiej telewizji i pierwsza w historii gwiazda porno wybrana do włoskiego parlamentu. Sama siebie nazywała „misjonarką miłości”.

Ilona Staller to prawdziwa mieszkanka wybuchowa. Nie przypadkiem jest nazywana matką chrzestną skandalu. Podążająca za mottem „dolce vita” wywoływała liczne afery. Prowadziła życie niezwykle barwne, a jej wyczyny nieraz wprawiały opinię publiczną w osłupienie. Z powodu tzw. nieobyczajności była kilkadziesiąt razy aresztowana. Paliła flagi USA i ZSRR. W wieku 13 lat podpisała kontrakt z największą agencją modelek na Węgrzech, prawdziwą karierę zrobiła jednak we Włoszech w latach 70. Zasłynęła jako skandalistka, gdy na antenie rzymskiej stacji radiowej Radio Luna wypowiadała się na temat seksu. Wychodząc za mąż za artystę Jeffa Koonsa, zapewniła sobie status ikony w świecie popkultury. Przez rok pozowała mu do cyklu erotycznych rzeźb i obrazów. Niestety ich małżeństwo trwało krótko. Choć dziś niechętnie o tym mówi na swoim koncie miała także współpracę z AVSZ – węgierskimi tajnymi służbami, na zlecenie których miała ponoć uwodzić ważne persony.

Film „Cicciolina: matka chrzestna skandalu” to również opowieść o kobiecie, dla której wolność seksualna, ochrona środowiska oraz wprowadzenie powszechnej edukacji seksualnej w szkołach było czymś naturalnym. Walczyła o to we włoskim parlamencie. Udział bohaterki w tym dokumencie gwarantuje widzom podróż pełną radości i sentymentu. To także próba zrozumienia jej drogi do bycia „ikoną” we włoskiej popkulturze.

„Cicciolina: matka chrzestna”, premiera w TVN 7, 30 kwietnia godz. 22:20

Pozostałe informacje

„Pitbull. Ostatni Pies” tylko w player+

13.08.2018  |
Od poniedziałku, 13 sierpnia tylko w player+ dostępny jest najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies”. To nie lada gratka dla fanów, ponieważ serwis oferuje film na dwa tygodnie przez premierą w innych serwisach VoD. więcej

Pięć nowości i premierowe odcinki kultowych produkcji jesienią w TVN Style

10.08.2018  |
TVN Style to najlepsza i najchętniej oglądana kobieca stacja tematyczna w Polsce. Od lat pokazuje wszystkie oblicza współczesnych kobiet. W tym roku twarzą TVN Style została dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska, która dołączyła także do grona prowadzących kanału. więcej

Zmiana w ramówce TTV

09.08.2018  |
Szczegóły zmian: więcej
12345 ...502 Następne
Przejdź do:/502