Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

7 nowości na nowy sezon w TVN Meteo Active

Data publikacji: 11 września 2015 Data aktualizacji: 25 września 2015 RSS
11 września w TVN Meteo Active rusza nowy sezon. W przygotowanej na jesień 2015 ramówce znajdą się produkcje poświęcone rekreacji, racjonalnemu odżywianiu oraz odchudzaniu.

Oferta programowa TVN Meteo Active skierowana jest do widzów poszukujących wiarygodnych informacji prozdrowotnych oraz motywacji do podejmowania różnych form aktywności i zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Każdy, kto dąży do tego, by lepiej się poczuć i pozostać jak najdłużej w dobrej kondycji i dobrym nastroju znajdzie tu coś dla siebie!

„Na jesień przygotowaliśmy 7 zupełnie nowych programów, które przybliżą nam historie i problemy naszych widzów. Będziemy starali się im pomóc w kłopotach z nadwagą, dietą i prowadzeniem zdrowego trybu życia. Pojawią się też kontynuacje znanych z poprzedniego sezonu programów: „Pożegnanie z wagą”, „Skok na weekend”,  „Maja w Ogrodzie”, czy codzienne „Studio Active” - mówi Grzegorz Płaza, szef kanału.

W nowej ramówce znajdzie się szereg pozycji związanych z odchudzaniem. W „Schudnij jak ja” (czwartek, godz. 21:30) prezentowane będą historie ludzi, którzy z sukcesem zrzucili zbędne kilogramy. Bohaterowie  tego programu opowiedzą dlaczego zapragnęli metamorfozy. Zdradzą, jak udało im się wytrwać oraz jak zmieniło się ich życie.

W „Czas na zmianę – Brzezińscy trenują” (poniedziałek, godz. 21:30) trenerzy personalni Joanna i Dariusz Brzezińscy pomogą bohaterom wrócić do formy lub pozbyć się zbędnych kilogramów. Eksperci  fitness podpowiedzą jak ćwiczyć oraz doradzą jak dobrać odpowiednią dietę.

„Witaj w klubie 2.0” (sobota, godz. 11:00) to program tworzony wspólnie z widzami, którzy pochwalą się efektami swojej ciężkiej pracy. Nie zabraknie także sprawdzonych porad oraz wskazówek od samych ćwiczących.  W „Aktywnym rankingu”  (piątek, godz. 21:30) w sposób szybki i sprawdzony przedstawione zostaną najcięższe ćwiczenia do wykonania, najlepsze miejsca do odpoczynku oraz najskuteczniejsze sposoby na chandrę. Nie zabraknie też wątków kulinarnych. Będą najbardziej niezdrowe przekąski, wymienimy jadalne rośliny oraz najbardziej tuczące potrawy.

Wśród nowości pojawi się też produkcja: „Twój portfel – nasza dieta” (sobota , godz.10:00) w którym prowadząca Alżbeta Lenska-Cieszyńska udowodni, że zdrowe odżywanie nie wiąże się z wysokimi kosztami. Przeanalizuje kulinarne upodobania bohaterów a następnie doradzi  jak w ramach określonej kwoty przygotować odżywcze i zbilansowane menu.

Agnieszka Cegielska poprowadzi magazyn „Cegiełka zdrowia” (niedziela, godz. 9:30). Widzowie TVN Meteo Active poznają charakterystykę omawianej choroby, dowiedzą się co zrobić, by zminimalizować ryzyko zachorowania oraz  jak ćwiczyć i co jeść, by zminimalizować zagrożenie i jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem.

Beata Sadowska zostanie zaś gospodynią programu „Gwiazdy na tacy” (niedziela, godz. 11:00), w którym pokaże jak ćwiczą i co jedzą znani ludzi.

Baza zdjęć Baza zdjęć
x-news
Kontakt
Karolina Kurek
Wyślij wiadomość
tel 453 52 98
Oficjalna strona Oficjalna strona
tvnmeteoactive.tvn24.pl

Pozostałe informacje

„Pitbull. Ostatni Pies” tylko w player+

13.08.2018  |
Od poniedziałku, 13 sierpnia tylko w player+ dostępny jest najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies”. To nie lada gratka dla fanów, ponieważ serwis oferuje film na dwa tygodnie przez premierą w innych serwisach VoD. więcej

Pięć nowości i premierowe odcinki kultowych produkcji jesienią w TVN Style

10.08.2018  |
TVN Style to najlepsza i najchętniej oglądana kobieca stacja tematyczna w Polsce. Od lat pokazuje wszystkie oblicza współczesnych kobiet. W tym roku twarzą TVN Style została dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska, która dołączyła także do grona prowadzących kanału. więcej

Zmiana w ramówce TTV

09.08.2018  |
Szczegóły zmian: więcej
12345 ...502 Następne
Przejdź do:/502