Biuro Prasowe
TVN I DISCOVERY POLSKA

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje prasowe

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
RSS

15 lat "Na Wspólnej"!

Data publikacji: 22 stycznia 2018 Data aktualizacji: 22 stycznia 2018 RSS
Początek 2018 roku to wyjątkowy czas dla aktorów i twórców „Na Wspólnej”. 27 stycznia będziemy świętować niezwykły jubileusz - już od 15 lat serial wzrusza, bawi i intryguje widzów!

Serial "Na Wspólnej" zadebiutował na antenie TVN 27 stycznia 2003 roku i od razu podbił serca widzów. W obsadzie znaleźli się zarówno znani i uwielbiani aktorzy, jak i młode talenty, które dorastały razem z serialem na oczach wielomilionowej widowni. Co niezwykłe, większość obsady i zespołu produkcyjnego nie zmieniła się od pierwszego ujęcia. Może to właśnie jest kluczem do sukcesu?

Pamiętam dobrze rozmowę na temat mojej pracy w powstającym serialu "Na Wspólnej". Pierwsze pytanie jakie mi zadano, to czy jestem gotowa na długoterminowe wyzwanie. Chodziło o sześć lat współpracy i wtedy wydawało mi się to kosmicznie długim zobowiązaniem. Teraz mija piętnaście, a ja… chcę więcej! Na początku nikt z nas nie przypuszczał, że rozpoczynamy aż tak poważny projekt. Wszyscy, aktorzy i ekipa serialu, uczyliśmy się zasad formatu, tempa pracy i - przede wszystkim - opowiadania historii tak, aby były poruszające i ciekawe dla widza. Te 15 lat na antenie TVN świadczy o tym, że udało nam się stworzyć coś ważnego. I mam wielką nadzieję, że nasi widzowie uważają podobnie. Zapraszam na kolejne 15 Lat „Na Wspólnej”! – mówi wzruszona Grażyna Kozłowska, producentka „Na Wspólnej” ze strony firmy FremantleMedia, produkującej serial dla TVN.„Wspólna” stała się najpopularniejszą serialową ulicą, której losy śledzi cała Polska. Poruszające historie, niebezpieczne przygody i życiowe perypetie rodzin Ziębów, Brzozowskich, Hofferów, Zimińskich czy Szulców cały czas podbijają serca rzeszy fanów, śledzących ich losy zarówno w telewizji, jak i Internecie.

 

15 lat „Na Wspólnej” to także imponujący wynik telewizyjny – serial codziennie gromadzi przed telewizorami ponad 2 milionową widownię! W Internecie ogląda nas ponad 100 tysięcy widzów, zaś na Facebooku serial śledzi prawie 300 tysięcy fanów. 15 lat produkcji to ponad 2600 wyemitowanych odcinków, 6 700 dni zdjęciowych, 240 aktorów drugoplanowych i 4 600 ról epizodycznych. Serial na stałe zagościł w domach, ale przed wszystkim sercach Polaków, o czym świadczą m.in. 2 statuetki Telekamer w kategorii serial obyczajowy, zdobyte w 2008 i 2013 roku.Zapraszamy na „Wspólną”, od poniedziałku do czwartku, o godz. 20:15 – tu nigdy nie będziecie się nudzić! Już za chwilę w serialu los ponownie wystawi na próbę ulubionych bohaterów. Szczęśliwe małżeństwo Marka i Danusi przejdzie poważny kryzys. Marek stanie przed trudnym wyborem, gdzie każda decyzja będzie zła. Na wielką próbę zostanie wystawiona także miłość Brzozowskich. Michał, po druzgocącej diagnozie lekarskiej, nie będzie umiał poradzić sobie ze skutkami choroby. By chronić najbliższych przed sobą samym, postanowi… odejść! Rodzinne perturbacje czekają też Zuzę i Kamila, z którymi będzie chciała walczyć biologiczna matka Uli. Natomiast Iza podejmie śmiertelne ryzyko, by ratować swój klub i rodzinę. Co więcej, do obsady serialu powróci uwielbiany przez widzów Darek Żbik,by zawrócić w głowie kolejnej kobiecie!

Pozostałe informacje

Top Model, odc 4

24.09.2018  |
Gośćmi programu są Małgorzata Rozenek-Majdan i Robert Biedroń. więcej

Zmiana w ramówce TTV

21.09.2018  |
Szczegóły zmian: więcej

„Chyłka - Zaginięcie” – nowa produkcja player!

20.09.2018  |
We wrześniu ruszyły zdjęcia do pierwszej ekranizacji o słynnej mecenas - Joannie Chyłce. Na zlecenie TVN powstaje siedmioodcinkowy serial według tomu „Zaginięcie” autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera została zaplanowana na połowę listopada w player. Rolę głównej bohaterki zagra Magdalena Cielecka. więcej
12345 ...512 Następne
Przejdź do:/512