Biuro Prasowe

tel. (+48) 22 856 60 60    fax. (+48) 22 856 64 95

Informacje o TVN

Do pobrania
więcej »
Kontakt
Kontakt dla widzów
e-mail: widzowie@tvn.pl
tel. (+48) 22 856 61 61
Biuro Prasowe
e-mail: press@tvn.pl

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94
POLSKI | ENGLISH

O TVN

Data publikacji: 24 maja 2016 Data aktualizacji: 6 marca 2018

TVN to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego koncernu medialnego Discovery (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK), którego programy inspirują, edukują i bawią widzów na całym świecie. Każdego roku Discovery dostarcza ponad 8000 godzin oryginalnych produkcji, będąc liderem kategorii w popularnych gatunkach telewizyjnych. Discovery dociera do odbiorców w 220 krajach, w 50 językach za pośrednictwem wszystkich platform - TV Everywhere (aplikacje GO, Discovery Kids Play), serwisów skierowanych bezpośrednio do konsumenta (Eurosport Player i Motor Trend OnDemand) oraz kontentu społecznościowego tworzonego przez Group Nine Media. Portfolio Discovery obejmuje uznane marki telewizyjne o międzynarodowym zasięgu, takie jak Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, ID, Travel Channel, Turbo/Velocity, Animal Planet, Discovery Science, a także amerykański kanał OWN: Oprah Winfrey Network, Discovery Kids w Ameryce Łacińskiej oraz Eurosport, wiodącą platformę sportową w Europie, a także miejsce, gdzie bije serce igrzysk olimpijskich. Więcej informacji na stronie http://corporate.discovery.com/ oraz na naszych platformach społecznościowych @DiscoveryInc.

W ofercie TVN znajdują się następujące kanały telewizyjne:

TVN - wiodący kanał telewizyjny, oferujący wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz rzetelne i niezależne audycje informacyjne.
TVN24 jest pierwszym polskim 24-godzinnym informacyjno-publicystycznym kanałem telewizyjnym.
TVN24 BIS jest kanałem informacyjnym o tematyce biznesowej i międzynarodowej.
HGTV Home & Garden wprowadza widzów w świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów i metamorfoz. Jest najpopularniejszą stacją lifestylowa w USA. Polscy widzowie uzyskali do niej dostęp jako pierwsi w Europie.
Food Network to jedna z najszybciej rozwijających się lifestylowych i rozrywkowych marek wśród kanałów należących do Scripps Network International. Bogata oferta kanału to kompendium przystępnie podanej wiedzy na temat wszystkiego, co wiąże się z kulinariami
Travel Channel skierowany jest do podróżników, miłośników przygód i dalekich wypraw. Cykle programów pokazują widzom nie tylko najpiękniejsze zakątki świata, czy dalekie eskapady w trudno dostępne miejsca, ale również uczą jak podróżować z głową, oszczędnie, pomysłowo i bezpiecznie.
TVN Turbo jest pierwszym polskim kanałem tematycznym adresowanym do mężczyzn i zarazem pierwszym poświęconym głównie motoryzacji.
TVN Style jest kanałem telewizyjnym adresowanym do kobiet, poświęconym urodzie, stylom życia, modzie oraz zdrowiu.
TVN Fabuła to kanał z bogatą ofertą filmowo-serialową. Emituje popularne seriale i hity filmowe z
portfolio TVN oraz codzienne autorskie programy adresowane do miłośników kina.
TTV to kanał telewizyjny oferujący publicystykę, informację i dokument społeczny; dostępny w sieciach kablowych, na platformach cyfrowych oraz w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.
TVN7 to kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym.
ITVN jest kanałem telewizyjnym skierowanym do widowni pochodzenia polskiego zamieszkałej za granicą, dostępnym w Europie, Ameryce Północnej i w Australii.
ITVN Extra jest drugim kanałem telewizyjnym TVN skierowanym do Polaków zamieszkałych za granicą. Kanał oferuje programy o profilu rozrywkowym, lifestyle'owym, aktualności, wiadomości biznesowe i zagraniczne.
NTL jest lokalnym kanałem telewizyjnym adresowanym do mieszkańców Radomska i okolic.

 

TVN posiada bogatą ofertę produktów online:

tvn.pl - cały TVN w jednym miejscu. Zawiera informacje o ulubionych serialach, programach i gwiazdach TVN, a także newsy show-biznesowe z modą, urodą, kinem i rozrywką na czele. Zapewnia bieżący dostęp do odcinków ulubionych seriali i show.
player.pl – platforma VOD, umożliwia dostęp online do bogatej biblioteki seriali i programów telewizyjnych. Obecnie zawiera ponad 15 tys. programów, w tym te produkowane wyłącznie dla serwisu. Player.pl dostępny jest m.in. w wersjach mobilnych na urządzeniach z systemami Android, iOS, Windows, w konsolach Sony PlayStation, telewizorach czołowych producentów oraz w telewizji nowej generacji nc+, dla abonentów T-Mobile, Netii oraz Toyi.
tvn24.pl - portal informacyjny z największą ilością materiałów wideo, łączący efektywnie tekst i obraz, będący liderem w swojej kategorii.
tvnmeteo.pl - najnowocześniejszy portal pogodowy w Polsce. Tworzony przez profesjonalną redakcję, internautów i widzów zainteresowanych tematyką meteo. Umożliwia sprawdzenie pogody w ponad 80 tys. miejsc w kraju i na świecie.
tvnwarszawa.pl - projekt medialny poświęcony Warszawie. Koncentruje się na życiu stolicy i jej mieszkańców, oferuje wysokiej jakości treści o charakterze informacyjnym i rozrywkowym.
Kontakt24.pl - serwis internetowy promujący ideę dziennikarstwa obywatelskiego, zapewniający jego użytkownikom realny wpływ na treści relacjonowane przez telewizję TVN24 i portal TVN24.pl.

 

Do portfolio TVN należą:

Biuro Reklamy TVN Media Sp. z o.o. – największe biuro sprzedaży reklam w Polsce proponujące nowoczesną komunikację w stacji TVN, kanałach z szerokiej palety Premium TV oraz najbogatszą ofertę jakościowego wideo on-line. Biuro tworzy zespół specjalistów kreujących nieszablonowe rozwiązania dla swoich klientów.
Premium TV to oferta kanałów tematycznych oraz naziemnej telewizji cyfrowej skierowana do wymagających i poszukiwanych przez reklamodawców grup celowych, reprezentuje reklamowo takich nadawców, jak TVN, Telewizja Puls, 4Fun Media, Viacom International Media Networks, Canal+ Cyfrowy, The Walt Disney Company, Discovery Network, AXN Europe Limited, FOX International Channels i Telestar (iTV).
Agencja TVN - zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów informacyjnych dla klientów w Polsce i za granicą, świadczy usługi produkcji telewizyjnej i broadcastingowe. Oferuje najbardziej kompleksowe usługi w Europie Środkowej i Wschodniej.
TVN Ventures – projekt, którego celem jest wsparcie rozwoju start-upów i młodych firm w oparciu o jeden z dwóch modeli inwestycyjnych: media for equity (zasoby mediowe w zamian za udziały w firmie) lub media for revenue (zasoby mediowe w zamian za udziały w zyskach). Firmy otrzymują czas reklamowy w popularnych mediach, doradztwo merytoryczne w zarządzaniu biznesem oraz pomoc w ekspansji na rynki zagraniczne.

 

TVN należy do European Media Alliance.

European Media Alliance – strategiczne stowarzyszenie czołowych europejskich grup mediowych: TVN (Polska), Modern Times Group (Europa Środkowo-Wschodnia), ProSiebenSat1 (Niemcy), Antenna Group (Grecja), Channel 4 (Wielka Brytania), TF1 (Francja), Antena (Rumunia), Mediaset (Włochy), Telecinco (Hiszpania). Celem stowarzyszenia jest identyfikacja nowych możliwości inwestycyjnych w dynamicznie rozwijającym się sektorze Digital & e-Commerce w przestrzeni międzynarodowej, wsparcie dla firm, które planują ekspansję na rynki europejskie, bieżąca wymiana doświadczeń i wiedzy we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w mediach oraz wspólna reprezentacja interesów w relacjach z zewnętrznymi partnerami.

 

TVN S.A. jest założycielem fundacji TVN „nie jesteś sam”:

Fundacja TVN "nie jesteś sam" pomaga ludziom cierpiącym na nieuleczalne choroby, wymagające kosztownego leczenia. Fundacja TVN wspiera też finansowo szpitale, domy dziecka i ośrodki rehabilitacji, pokrywając koszty remontów, zakupu sprzętu medycznego oraz karetek. Działalność biura Fundacji TVN jest w całości finansowana z darowizny pieniężnej przekazywanej co roku przez jej fundatora - TVN S.A.